0

«Новою поштою» по Україні —  від 71 грн.

Укрпоштою по Україні —  від 43 грн.

Більше інформації про доставку

Оплата накладним платежем при отриманні (Лише Нова Пошта)
Оплата на сайті Приват24 та LiqPay. 

Краплі від бліх та кліщів Селафорт для собак 10-20 кг

В наявності
Артикул: 201005264431
247 грн
Кількість
Замовити швидко
Характеристики
Тип Краплі

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину: селамектин - 120 мг. Допоміжні речовини: спирт ізопропіловий, бутилгідрокситолуол (Е 321), диметилсульфоксид.

Діюча речовина препарату селамектин - напівсинтетичний івермектин. Механізм дії пов’язаний зі зміною активності хлорних каналів синаптичних мембран у нервовій та м’язовій системах багатьох ендо- і ектопаразитів. Зв’язуючись зі специфічними рецепторами, він збільшує проникність синаптичних мембран для іонів хлору, що призводить до блокади активності нервових клітин в нематодах і м’язових клітинах в членистоногих, та, як наслідок, їх параліч та загибель. У ссавців подібні рецептори розміщені лише у центральній нервовій системі. Оскільки селамектин не володіє здатністю проникати крізь гематоенцефалічний бар’єр, він має високий рівень безпечності, і у рекомендованих дозах є безпечним для котів.
Селамектин активно діє на статевозрілі особини, яйця і личинки бліх (jCtenocephalides spp., Pulex irritans). Таким чином, він ефективно розриває життєвий цикл бліх, вбиваючи дорослих особин (на тварині), запобігаючи вилупленню яєць (на тварині і в її надовкіллі). Залишки органічних речовин з оброблених селамектином домашніх тварин вбивають яйця та личинки, які раніше не піддавалися впливу селамектином, і таким чином можуть допомогти контролювати існуючі зараження блохами на природі в районах, до яких тварина має доступ.
При точковому нанесенні препарату на шкіру кота в дозі 6 мг/кг, селамектин всмоктується зі шкіри, досягаючи максимальної концентрації в плазмі крові через 5 діб після нанесення. Після абсорбції зі шкіри селамектин розподіляється системно і повільно та виводиться з плазми крові через ЗО діб. Тривала персистенція і повільна елімінація селамектину з плазми крові котів відображаються в кінцевому періоді напів-виведення 8 діб.
Системна персистенція селамектину в плазмі крові та відсутність екстенсивного метаболізму забезпечують ефективні концентрації селамектину протягом інтервалу між застосуванням доз - ЗО діб. Селамектин проявляє широкий спектр системної нематодоцидної, акарицидної та інсектицидної дії, має ларвоцидні та овоцидні властивості.

Показання до застосування: лікування та профілактика собак за токсокарозу (Toxocara canis), анкілостомозу (Ancylostoma сапіпит), отодектозу (Otodectes cynotis), саркоптозу (Sarcoptes canis) та за інвазії бліх (Ctenocephalides spp., Pulex irritans - протягом одного місяця після одноразового застосування), волосоїдів (Trichodectes canis), а також для профілактики дирофіляріозу (Dirofilaria immitis, Dirofilaria repens - при щомісячному нанесенні).

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.