Умови повернення та обміну

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" №1023-XII від 12.05.1991, парфумерно-косметичні товари входять до переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню чи обміну. У документі зазначено таке: "Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольняє його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний ним за призначенню".
Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 «Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів"» затверджено Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну/поверненню:
- Предмети сангігієни
- Парфумерно-косметичні вироби

Брак/Не той товар

Випадково додалася чи переплуталася позиція на замовлення? Під час перевірки посилки під час отримання Ви побачили пошкодження товару? Розуміємо, що непорозуміння іноді трапляються. Просто розкажіть нам про проблему, а ми допоможемо швидко вирішити.

Коротко опишіть ситуацію, додайте фото чи відео товару, який ви придбали у нас і хотіли б повернути, надіславши листа на електронну адресу probioday.shop@gmail.com або на Viber +38096 084 83 83.
Наш менеджер запропонує можливі рішення, а у разі обміну чи повернення товару розповість, як надіслати посилку нам.