0

«Новою поштою» по Україні —  від 71 грн.

Укрпоштою по Україні —  від 43 грн. Лише за передплатою.

Більше інформації про доставку

Оплата накладним пдатежем при отриманні (Лише Нова Пошта)
Оплата на сайті Приват24 та LiqPay. 

Добриво для рослин порошок Sviteco PBP, 50 гр

В наявності
Артикул: 577397882531
266 грн
380 грн
Замовити швидко

Висококонцентрована суміш спор пробіотичних бактерій Bacillus spp. у вигляді порошку для біологічного збагачення ґрунту, захисту рослин від грибкового ураження та підвищення врожайності: квіти, розсада, овочі, плодово-ягідні кущі та дерева в т.ч. хвойні, виноград тощо. Також Sviteco РВР використовується для очищення від цвілевих відкладень накопичувачів та систем подачі води для поливу рослин. Засіб Sviteco-PBP має потужну, пролонговану антибактеріальну, фунгіцидну та протипаразитарну дію. Підвищує стійкість рослин до стресів як посуха, надмірна спека. Ферментативна активність Bacillus spp розчиняє фосфати, звільнює фосфор, каталізує розклад перекису водню на воду та кисень, синтезує поживні речовини, що зміцнюють кореневу систему. Має потужну антиоксидантну дію. Відновлює родючість ґрунту.

Має потужну антагоністичну дію стосовно до Fusarium, Phythophthora, Salmonella, Pseudomonas, Pythium. Забезпечує значне збільшення показників врожаю без необхідності додавати фунгіцидні та інші небезпечні < хімічні речовини.

Застосування: рекомендована доза 2,5 г на 100 л води для обробки на відкритому ґрунті площею 100 м2 або 5 г на 1000 літрів води для системи поливу. Для приготування маточного розчину треба додати розрахунковий добовий об'єм Sviteco-PBP в чисту ємкість 5-10 л з водою, добре переміша­ти та влити в накопичувач для поливу, або внести в систему за допомогою дозатрону чи в ємкості для поливу вручну. Маточний розчин зберігати не більше 8 годин. Мірна ложка (без гірки)= 5 г.

Періодичність застосування: для досягнення довготривалого ефекту рекомендується застосування 1 раз на тиждень.

Безпечний для людини та домашніх тварин European regulations EC 834/2007.

Умови зберігання: при t° 5-25° С в сухому приміщенні. Заходи безпеки: • уникати потрапляння в очі; наразі попадання - промити холодною водою.

Термін придатності: 36 місяців.

Склад: комплекс пробіотичних культур Bacillus spp. 10х10*9 КУО QPS EFSA.

Виробник: Berubico b.v.b.a., Veestraat 17, 2450 Meerhout, Belgium, для TOB НВП «Еко-Країна» Україна На замовлення: ТОВ «СІРІОН» Україна, м.Дніпро тел.+380963213030, www.sirion.cc

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.