Багато хімічних чистячих і пральних порошків розроблені з використанням синтетичної сировини з масляних відходів. Ці миючі засоби агресивні і не мають тенденції руйнуватися природним чином, накопичуючись і забруднюючи довкілля.


Однак одних тільки натуральних інгредієнтів недостатньо: для того, щоб домашнє середовище було безпечним і здоровим, необхідно підтримувати баланс домашньої мікрофлори, який невидимий неозброєним оком. Цього можна добитися за допомогою пробіотиків, що чистять, і миючих засобів пробіодей.

Основа Пробіодей

Екологічність

Пробіотичні миючі засоби складаються тільки з екологічно чистих матеріалів у розумному поєднанні природи та науки. Вони використовують лише неагресивні хімічні речовини, які безпечні для вашої білизни, посуду та будинку, а також для навколишнього середовища. Пробіотичні продукти не викликають алергічних реакцій або подразнень, підходять людям з алергією та чутливою шкірою.

Ефективність

Завдяки своєму унікальному складу миючі засоби швидко видаляють плями, бруд та гарантують бездоганний результат. Гель для душу із пробіотиками делікатно очищає шкіру, зберігаючи її природну мікрофлору.

Захист

Пробіотики відновлюють природний мікробіологічний баланс, створюють сприятливе для людини середовище, яке захищає нас від поширення шкідливих бактерій. Після потрапляння на одяг, поверхні або шкіру, корисні бактерії мають миттєву дію: пробіотики, приготовані за спеціальною технологією інкапсуляції, оживають і починають розмножуватися за частки секунди, покриваючи всю поверхню, не залишаючи місця для інших мікроорганізмів.

 

ПРОБІОТИКИ ПРАЦЮЮТЬ ЗА ПРИНЦИПОМ

витіснення цими пробіотичними бактеріями патогенних мікроорганізмів (бактерій, грибків та сапрофітів) з області, яку вони колонізують.