0

«Новою поштою» по Україні —  від 71 грн.

Укрпоштою по Україні —  від 43 грн.

Більше інформації про доставку

Оплата накладним платежем при отриманні
Оплата на сайті Приват24 та LiqPay. 

Sviteco - PIP Multi Чистильний засіб з антибактеріальними властивостями комплексної дії у вигляді розчину

В наявності
Артикул: 520603800101
12 924 грн

Властивості:#nbsp;Пробіотичний препарат «Sviteco-PIP Multi» містить корисні бактерії,#nbsp;що створюють на поверхнях пробіотичну плівку, яка має антибактеріальну, противірусну та протигрибкову дії. Засіб запобігає та усуває проблему неприємних запахів, стабілізує бактеріальну мікрофлору приміщень, має пролонговану дезінфікуючу дію, формує на поверхні корисну для здоров’я і безпечну мікрофлору.

#nbsp;Застосовується для аерозольної дезінфекції різних типів поверхонь, повітря, систем кондиціонування та повітрообміну в приміщеннях в закладах охорони здоров’я, у тому числі пологових будинках, оздоровчих, навчально-виховних закладах (у т.ч. дошкільних), спортивних об’єктах, підприємствах хіміко-фармацевтичної, мікробіологічної парфумерно-косметичної, харчопереробної промисловості, ресторанного господарства і торгівлі, установах соціального захисту, об’єктах комунально-побутового призначення, сфері послуг, відпочинку та розваг, місцях скупчення людей, закладах зв’язку, банківських установах, транспорті, у тому числі повітряному, побуті; оптово-роздрібна торгівля в аптечних мережах (в якості супутнього товару); оптова та роздрібна торгівля

Sviteco - PIP Multi не токсичний та не завдає жодної шкоди слизовим оболонкам, органам дихання або шкірному покрову людей. Готова до використання рідина жовтувато-білого кольору з твердими частинками, що перебувають у завислому стані, водневний показник pH – 7-7,5.

 

Спосіб застосування і дози:#nbsp;Розпилювати над поверхнею не допускаючи намокання. 1 літр концентрату призначений для обробки площі від 500 до 1000 м2 в залежності від інтенсивності забруднення.

 

Категорично забороняється використовувати хімічні та#nbsp;дезінфікуючи#nbsp;засоби спільно з продуктом;

Засіб слід зберігати в приміщенні при температурі від#nbsp;100С#nbsp;до#nbsp;450С, захищати від прямого сонячного світла

Засіб ефективний при температурі не нижче#nbsp;20С.

 

Склад: : Bacillus subtilis < 5* 10⁷; Bacillus megatherium < 5*10⁷; Дидецилдимстиламоніум хлорид 0,1 %

 

 

Термін придатності: З6 місяців з дати виробництва.

 

Зберігати при температурі до 25 С, в захищеному від прямих сонячних променів місці.

 

Об'єм: 20 л.

 

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.