0

«Новою поштою» по Україні —  від 71 грн.

Укрпоштою по Україні —  від 43 грн.

Більше інформації про доставку

Оплата накладним платежем при отриманні
Оплата на сайті Приват24 та LiqPay. 

Краплі від бліх та кліщів Селафорт для котів та собак до 2,5 кг

В наявності
Артикул: 725874978831
177 грн
Кількість
Характеристики
Тип Краплі
Призначення Від бліх та кліщів

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину: селамектин - 60 мг. Допоміжні речовини: спирт ізопропіловий, бутилгідрокситолуол (Е 321), диметилсульфоксид.

Діюча речовина препарату селамектин - напівсинтетичний івермектин. Механізм дії пов’язаний зі зміною активності хлорних каналів синаптичних мембран у нервовій та м’язовій системах багатьох ендо- і ектопаразитів. Зв’язуючись зі специфічними рецепторами, він збільшує проникність синаптичних мембран для іонів хлору, що призводить до блокади активності нервових клітин в нематодах і м’язових клітинах в членистоногих, та, як наслідок, їх параліч та загибель. У ссавців подібні рецептори розміщені лише у центральній нервовій системі. Оскільки селамектин не володіє здатністю проникати крізь гематоенцефалічний бар’єр, він має високий рівень безпечності, і у рекомендованих дозах є безпечним для котів.
Селамектин активно діє на статевозрілі особини, яйця і личинки бліх (jCtenocephalides spp., Pulex irritans). Таким чином, він ефективно розриває життєвий цикл бліх, вбиваючи дорослих особин (на тварині), запобігаючи вилупленню яєць (на тварині і в її надовкіллі). Залишки органічних речовин з оброблених селамектином домашніх тварин вбивають яйця та личинки, які раніше не піддавалися впливу селамектином, і таким чином можуть допомогти контролювати існуючі зараження блохами на природі в районах, до яких тварина має доступ.
При точковому нанесенні препарату на шкіру кота в дозі 6 мг/кг, селамектин всмоктується зі шкіри, досягаючи максимальної концентрації в плазмі крові через 5 діб після нанесення. Після абсорбції зі шкіри селамектин розподіляється системно і повільно та виводиться з плазми крові через ЗО діб. Тривала персистенція і повільна елімінація селамектину з плазми крові котів відображаються в кінцевому періоді напів-виведення 8 діб.
Системна персистенція селамектину в плазмі крові та відсутність екстенсивного метаболізму забезпечують ефективні концентрації селамектину протягом інтервалу між застосуванням доз - ЗО діб. Селамектин проявляє широкий спектр системної нематодоцидної, акарицидної та інсектицидної дії, має ларвоцидні та овоцидні властивості.

Показання до застосування: лікування та профілактика котів за інвазії бліх (Ctenocephalides spp. - протягом одного місяця після одноразового застосування), волосоїдів (Felicola subrostratus) та за отодектозу (Otodectes cynotis), токсокарозу (Toxocara cati), анкілостомозу (Ancylostoma tubaeforme), а також для профілактики дирофіляріозу (Dirofilaria immitis, Dirofilaria repens - при щомісячному нанесенні).
Лікування та профілактика собак масою тіла 2,5 кг і менше за інвазії бліх (Ctenocephalides spp., Pulex irritans - протягом одного місяця після одноразового застосування), волосоїдів (Trichodectes canis) та за отодектозу (Otodectes cynotis), токсокарозу (Toxocara canis), анкілостомозу (Ancylostoma сапіпит), а також для профілактики дирофіляріозу (Dirofilaria immitis, Dirofilaria repens - при щомісячному нанесенні)

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.