0

«Новою поштою» по Україні —  від 71 грн.

Укрпоштою по Україні —  від 43 грн.

Більше інформації про доставку

Оплата накладним платежем при отриманні (Лише Нова Пошта)
Оплата на сайті Приват24 та LiqPay. 

Sviteco - FeedNice Mg+PRO Добавка кормова для усіх видів тварин збагачена прир.мін.,ферментами

Немає в наявності
Артикул: 495772904031
370 грн
Об`єм
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий

Унікальна комбінація Bacillus та природного Полтавського Бішофіту виконує у травному каналі роль дезінфектанту. У кишківнику, популяція Bacillus, виробляє речовини (Bacillomycin D, Surfactin, Bacillaene, Plantazolicin) та протеази, здатні знешкоджувати Г+, Г- бактерії, грибкові клітини та віруси. Продукуючи ряд біологічно активних білків, пептидів, ферментів та вітамінів, сприяють виробленню організмом альфа-інтерферону. У процесі своєї життєдіяльності, бактерії Bacillus, стимулюють зростання нормальної мікрофлори кишківника, а також синтезують травні ферменти (амілази, ліпази, протеази, пектиназу і целюлази), які завдяки специфічним властивостям, сприяють додатковому перетравленню компонентів корму, прискоренню їх засвоювання, підвищенню загальної продуктивності та підтриманню однорідності поголів’я. Бішофіт, що має збагачений склад мікро- та мікроелементів, володіє сильно вираженою протизапальною та спазмолітичною дією, нормалізує обмінні та нейровегетативні функції, має виражені адаптогенні та тонізуючі ефекти, бере участь у процесах місцевого імунітету та здатен пригнічувати розвиток умовно-патогенної та патоген-ної мікрофлори кишкової групи. З 35 хімічних елементів, що входять до складу Бішофіту (залізо, йод, бром, мідь та ін.), ключову роль відіграє Магній, який окрім участі у синтезі життєво необхідних ферментів, енергетичному та електролітному обмінах, виступає у ролі природного антистресового фактора, гальмуючи процеси збудження у центральній нервовій системі та знижуючи чутливість організму до зовнішнього, несприятливого впливу.

 

Спосіб застосування і дози:#nbsp;добова норма 1 літр на 1 тонну питної води.

 

Птахівництво: Для досягнення максимальної ефективності використовувати в період 2,4 та 6 тижня циклу вирощування бройлера.

Свинарство: за 3 доби до переведення до групи дорощування, та впродовж 7 діб з моменту постанов-ки, після чого витримується перерва впродовж 7 діб, та надалі використовується за схемою «тиждень через тиждень». Для всіх інших вікових/технологічних груп, використовувати впродовж тижня в режимі «тиждень через тиждень».

Молочне скотарство: під час перших двох місяців життя, додаючи до питної води, використовується за схемою «тиждень через тиждень». Надалі, для всіх інших вікових груп, використовувати впродовж тижня в режимі «тиждень через тиждень».

 

Склад:#nbsp;пробіотичні спори Bacillus (B.subtilis, B.megaterim, B.licheniformis, B.pumilus, B. amyloliquefaciens) суспензія в спеціально підготовленому розчині з додаванням Полтавського Бішофіту.

 

В 1 мл концентрату Bacillus spp. >5 *10⁷спор, внесених до реєстру QPS EFSA.

Умови зберігання: зберігати при t0 від+5 до +30 в захищеному від прямих со

Термін придатності: З6 місяців з#nbsp;дати виробництва.

Зберігати при температурі до#nbsp;25 С, в#nbsp;захищеному від прямих сонячних променів місці.

 

Об'єм: 10 л.

 

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.